Aktuality a novinky

Sporáky na tuhá paliva Prity

Sporáky na tuhá paliva Prity jsou populární volbou pro vytápění a vaření v domácnostech po celé České republice. Jsou známé svou odolností, spolehlivostí a cenovou dostupností.

28.06.2024 celý článek

Kachlová krbová kamna Prity F RK s plnohodnotnou pečící troubou

Kachlová krbová kamna Prity F RK jsou populárními kamny s plnohodnotnou pečící troubou. Tyto kamna jsou vyráběna firmou Prity, která je známá svými kvalitními kamny a krbovými systémy.

20.03.2024 celý článek

Výhody krbových kamen s teplovodním výměníkem a troubou

Krbová kamna s teplovodním výměníkem a troubou mají široké využití a ušetří Vám značné náklady za vytápění. Praktický teplovodní výměník lze napojit na teplovodní rozvod a díky tomu si můžete užívat příjemného tepla nejen v místnosti s kamny, ale také po celém Vašem domě.

15.02.2024 celý článek

Výhody krbových kamen s teplovodním výměníkem

„Krbová kamna s teplovodním výměníkem mají řadu výhod oproti běžným krbovým kamnům.

23.11.2023 celý článek

Krbová kamna Prity s ocelovou lištou

Hledáte taková krbová kamna, jejichž vzhled budete moci přizpůsobit vašemu interiéru? Skvělým tipem jsou v tomto případě krbová kamna Prity S1 W10, jejichž horní strana je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

05.10.2023 celý článek

Krbová kamna Prity za atraktivní ceny

Chtěli byste si na zimu pořídit opravdu kvalitní krbová kamna za přijatelnou cenu? My vám nabízíme krbová kamna Prity, která se vyznačují výborným poměrem mezi výkonem a cenou!

20.06.2023 celý článek

Krbová kamna Prity CMR s velkým sklem

Chtěli byste mít při vytápění v kamnech opravdu velký výhled na plápolající plameny? Skvělým tipem jsou v tom případě krbová kamna Prity CMR, která mají litinová dvířka a velké sklo, jako tomu bývá u krbové vložky.

06.06.2023 celý článek

Krbová vložka Prity s výborným poměrem cena/výkon

Sháníte skutečně kvalitní krbovou vložku? Námi nabízená krbová vložka Prity se vzduchovodem má výborný poměr mezi výkonem a cenou a proto patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu.

10.05.2023 celý článek

Krbová kamna Prity WD W24 s možností vložení dlažby

Chtěli byste si krbová kamna obložit dlažbou a vytvořit si tak opravdu stylový interiér? V tom případě Vám doporučujeme krbová kamna Prity WD W24, která jsou opatřena ve své horní části přesahující ocelovou lištou pro možnost případného vložení dlažby.

23.03.2023 celý článek

Krbová kamna pro vytápění rodinného domu

Jaká kamna jsou vhodná pro vytápění rodinného domu? Vsaďte na krbová kamna s výměníkem, která zajistí teplo v každé místnosti. S krbovými kamny Prity navíc ozvláštníte svůj domácí prostor zvuky praskajícího dřeva a vychutnáte si romantický pohled na plápolající oheň. Zároveň znatelně ušetříte na výdajích za vytápění, což zajisté během následující topné sezóny oceníte.

09.01.2023 celý článek

Praktické vytápění menšího prostoru

Pro vytápění menších prostor jsou ideální volbou malá krbová kamna Prity K1 Retro, která mají poutavý nadčasovým design, který je inspirovaný retro stylem.

05.12.2022 celý článek

Výkonná krbová kamna Prity W17 TV s nikou

Sháníte výkonná krbová kamna, která by do vašeho domova přinesla útulnost? Krbová kamna Prity W17 TV mají ve své horní části niku, která navodí velmi útulnou atmosféru všude, kde budou kamna postavena.

17.10.2022 celý článek

Levné vytápění s krbovými kamny

Krbová kamna s výměníkem Prity se stanou originálním doplňkem domova. S krbovými kamny Prity si budete moci užívat zvuky praskajícího dřeva i romantický pohled na plápolající oheň. Zároveň znatelně ušetříte na výdajích za vytápění, což zajisté během následující topné sezóny oceníte.

19.08.2022 celý článek

Rohová krbová vložka Prity AW20 s teplovodním výměníkem

Hledáte krbovou vložku, která je vhodná pro umístění do rohu? Doporučit vám můžeme speciální krbovou vložku Prity AW20, která je nejen velice výkonná, ale také je ještě navíc opatřená teplovodním výměníkem, díky kterému budete moci vytápět celý dům a ne pouze místnost, ve které je krb umístěn.

25.02.2022 celý článek

Navštivte naši prodejnu