+420 724 715 570 menu

Aktuality

>

Výhody krbových vložek

16.5.2018

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili krb? Vyzkoušejte krbovou vložku, která má pro vás na rozdíl od klasického krbu spoustu výhod. Krbové vložky mají vysokou výhřevnost a díky nim můžete pohodlně vytopit celý dům, aniž by docházelo k tepelným ztrátám.
Detail

Krbová kamna PRITY K22 CP

5.3.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili krbová kamna s litinovou deskou Prity K22 CP, která slouží jako ekonomický zdroj vytápění.Jedná se o velmi praktická a výkonná krbová kamna, na kterých můžete díky litinové desce i vařit.
Detail

Krbová kamna PRITY FG W15

12.2.2018

Krbová kamna PRITY FG W15 nabízejí úsporný a ekologický způsob vytápění. Tato kamna slouží jako velmi efektivní zdroj vytápění. U krbových kamen je nutné zvolení jejich výkonu tak, aby se co nejvíce ušetřilo za energie, které jsou spojeny s vytápěním domu.
Detail

Prohlédněte si video, ve kterém jsme vám popsali základní tipy a rozdíly v krbových kamnech a krbových vložkách Prity

28.1.2018


Detail

Jak vařit a topit zároveň?

28.1.2018

Chtěli byste co nejvíce ušetřit za energie? Vařte a topte zároveň s e sporákem na tuhá paliva, který je praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Sporák na tuhá paliva dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu.
Detail

Pohodová atmosféra u krbových kamen Prity

28.1.2018

Pokud jste majiteli rodinného domu či chaty, kde si chcete užít zimní romantiku u krbu nebo si chcete jen pořídit alternativní zdroj vytápění, máme pro Vás několik tipů a doporučení.
Detail

1