+420 724 715 570 menu

Aktuality

>

Praktické vytápění menšího prostoru

1.3.2020

Pro vytápění menších prostor jsou ideální volbou malá krbová kamna Prity K1 Retro, která mají poutavý nadčasovým design, který je inspirovaný retro stylem.
Detail

Výkonná krbová kamna Prity W17 TV s nikou

6.1.2020

Sháníte výkonná krbová kamna, která by do vašeho domova přinesla útulnost? Krbová kamna Prity W17 TV mají ve své horní části niku, která navodí velmi útulnou atmosféru všude, kde budou kamna postavena. Praktický teplovodní výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen.
Detail

Krbová kamna Prity CMR s velkým sklem

17.11.2019

Chtěli byste mít při vytápění v kamnech opravdu velký výhled na plápolající plameny? Skvělým tipem jsou v tom případě krbová kamna Prity CMR, která mají litinová dvířka a velké sklo, jako tomu bývá u krbové vložky.
Detail

Krbová kamna Prity K1 CP s litinovou deskou

20.10.2019

Vážení zákazníci, v naší nabídce najdete krbová kamna Prity K1 CP s horní litinovou deskou, která jsou vyložena šamotovými deskami. Provozní výkon těchto kamen je 6,75 kW, což znamená, že jsou schopna vytopit prostor o objemu 100v - 135 m3. Vytápěcí schopnost kamen je ale také závislá na energetické náročnosti nemovitosti.
Detail

Krbová kamna Prity WD W24 s možností vložení dlažby

31.8.2019

Chtěli byste si krbová kamna obložit dlažbou a vytvořit si tak opravdu stylový interiér? V tom případě Vám doporučujeme krbová kamna Prity WD W24, která jsou opatřena ve své horní části přesahující ocelovou lištou pro možnost případného vložení dlažby.
Detail

Kotel na tuhá paliva s regulací primárního vzduchu

5.11.2018


Detail

Rohová krbová vložka Prity AW20 s teplovodním výměníkem

1.9.2018

Hledáte krbovou vložku, která je vhodná pro umístění do rohu? Doporučit vám můžeme speciální krbovou vložku Prity AW20, která je nejen velice výkonná, ale také je ještě navíc opatřená teplovodním výměníkem, díky kterému budete moci vytápět celý dům a ne pouze místnost, ve které je krb umístěn.
Detail

Výhody krbových vložek

16.5.2018

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili krb? Vyzkoušejte krbovou vložku, která má pro vás na rozdíl od klasického krbu spoustu výhod. Krbové vložky mají vysokou výhřevnost a díky nim můžete pohodlně vytopit celý dům, aniž by docházelo k tepelným ztrátám.
Detail

Krbová kamna PRITY K22 CP

5.3.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili krbová kamna s litinovou deskou Prity K22 CP, která slouží jako ekonomický zdroj vytápění.Jedná se o velmi praktická a výkonná krbová kamna, na kterých můžete díky litinové desce i vařit.
Detail

Krbová kamna PRITY FG W15

12.2.2018

Krbová kamna PRITY FG W15 nabízejí úsporný a ekologický způsob vytápění. Tato kamna slouží jako velmi efektivní zdroj vytápění. U krbových kamen je nutné zvolení jejich výkonu tak, aby se co nejvíce ušetřilo za energie, které jsou spojeny s vytápěním domu.
Detail

12