+420 724 715 570 menu

Aktuality

>

Kotel na tuhá paliva s regulací primárního vzduchu

5.11.2018


Detail

Rohová krbová vložka Prity AW20 s teplovodním výměníkem

1.9.2018

Hledáte krbovou vložku, která je vhodná pro umístění do rohu? Doporučit vám můžeme speciální krbovou vložku Prity AW20, která je nejen velice výkonná, ale také je ještě navíc opatřená teplovodním výměníkem, díky kterému budete moci vytápět celý dům a ne pouze místnost, ve které je krb umístěn.
Detail

Výhody krbových vložek

16.5.2018

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili krb? Vyzkoušejte krbovou vložku, která má pro vás na rozdíl od klasického krbu spoustu výhod. Krbové vložky mají vysokou výhřevnost a díky nim můžete pohodlně vytopit celý dům, aniž by docházelo k tepelným ztrátám.
Detail

Krbová kamna PRITY K22 CP

5.3.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili krbová kamna s litinovou deskou Prity K22 CP, která slouží jako ekonomický zdroj vytápění.Jedná se o velmi praktická a výkonná krbová kamna, na kterých můžete díky litinové desce i vařit.
Detail

Krbová kamna PRITY FG W15

12.2.2018

Krbová kamna PRITY FG W15 nabízejí úsporný a ekologický způsob vytápění. Tato kamna slouží jako velmi efektivní zdroj vytápění. U krbových kamen je nutné zvolení jejich výkonu tak, aby se co nejvíce ušetřilo za energie, které jsou spojeny s vytápěním domu.
Detail

Prohlédněte si video, ve kterém jsme vám popsali základní tipy a rozdíly v krbových kamnech a krbových vložkách Prity

28.1.2018


Detail

Jak vařit a topit zároveň?

28.1.2018

Chtěli byste co nejvíce ušetřit za energie? Vařte a topte zároveň s e sporákem na tuhá paliva, který je praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Sporák na tuhá paliva dokáže významně ušetřit náklady za topení i elektřinu.
Detail

Pohodová atmosféra u krbových kamen Prity

28.1.2018

Pokud jste majiteli rodinného domu či chaty, kde si chcete užít zimní romantiku u krbu nebo si chcete jen pořídit alternativní zdroj vytápění, máme pro Vás několik tipů a doporučení.
Detail

1