Kouřovody

Kouřovody jsou nedílnou součástí krbových kamen. Kouřovod je určený k odvodu spalin z krbových kamen do komína a přes něj do volného ovzduší. Během odvodu by však nemělo docházet k velkým ztrátám tlaku a tepla. Proto by měl mít kouřovod co nejméně změn směru a jeho délka by měla být pokud možno co nejkratší.  Nabízíme Vám široký sortiment různých typů a velikostí kouřovodů, které zajišťují perfektní odvod spalin.

Silnostěnné kouřovody

Silnostěnné kouřovody jsou určené pro připojování kamen a krbových vložek ke komínovému tělesu. Kouřovody ze silnostěnného plechu jsou vhodné zejména ke krbovým kamnům a kotlům, a všude tam kde je vyšší teplota spalin. Výhodou silnostěnných kouřovodů je dlouhá životnost. Kouřovody jsou vyrobeny z kvalitní oceli s povrchovou úpravou v černé vypalovací barvě.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Redukce kouřovodu

V našem sortimentu naleznete široký výběr mimořádně kvalitních redukcí a přechodek, které se hodí pro všechny typy kouřovodů a kamen. Kouřovina ze silnostěnného plechu je vhodná zejména ke krbovým kamnům i kotlům, a všude tam kde jsou vyšší teploty spalin.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Teplovzdušné výměníky

Teplovzdušný výměník se používá pro využití teploty spalin. Připojuje se na kouřovod a zvyšuje výkon kamen. Teplovzdušné výměníky máme pro vás připravené v různých rozměrech.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Naši nabídku produktů pro Vás neustále rozšiřujeme, pro více produktů navštivte náš eshop Nejlevnější kamna.

 

 

 

 

 


Navštivte naši prodejnu