Sporáky na tuhá paliva

MBS 3 ECO

Kamna a sporáky MBS na tuhá paliva jsou určena k vytápění, vaření, pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědého uhlí. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Sporák na tuhá paliva Prity 1P34

Ohniště je vyloženo šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovací černá barva. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 7,5 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 125 -150 m3.
Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti. Na nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

MBS 7 New Line

Sporák je určen na vytápění, ale také na přípravu jídla na ploše a v troubě. Varná plocha je vyrobena z ocelového plechu. Při provozu sporáku, plocha se zahřívá a přenáší teplotu na nádobí, ve kterém se jídlo připravuje.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Sporák na tuhá paliva Prity 2P41

Praktický a výkonný sporák. Má plnohodnotnou troubu  a 2 litinové varné plotny. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovací černá barva. 
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Sporák na tuhá paliva Prity R

Praktický a výkonný sporák. Má plnohodnotnou troubu s teploměrem a litinovou varnou plotnu. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovací černá barva. Sporák je vybaven kouřovou klapkou. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 7,5 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 125 -150 m3. Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti. Na nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Sporák na tuhá paliva Prity 2P41 s lištou na utěrky

Sporák Prity 2 PM  na tuhá paliva je určen k vytápění, vaření, pečení. Má plnohodnotnou troubu a 2 litinové varné plotny. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovací černá barva. Sporák je vybaven kouřovou klapkou. Ke sporáku lze dokoupit dvířka, která zakryjí úložný prostor pod troubou a topeništěm za 500 Kč. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 10,5 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 170 - 210 m3. Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti. Na nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Sporák na tuhá paliva Prity 2P50

Praktický a výkonný sporák. Má plnohodnotnou troubu a 2 litinové varné plotny. Ve spodní části je prostor, který lze uzavřít dvířky . Ohniště je vyloženo šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovací černá barva. Sporák je vybaven kouřovou klapkou, vyrábí se ve variantách pravý nebo levý horní vývod kouřovodu. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 12 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 200 - 240 m3. Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti. Na nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Sporák MBS Magnum plus

Sporáky MBS na tuhá paliva jsou určeny k vytápění, vaření a pečení. Jsou konstruována na spalování palivového dřeva a hnědouhelných briket. Jednoduchý a vkusný design umožňuje snadnou údržbu. Jsou to tradiční výrobky s dlouhou životností. Produkty MBS jsou ideálním zdrojem tepla pro stylově zařízené interiéry a rekreační objekty, kde vytvoří příjemnou tepelnou pohodu. Pracovní plocha sporáku je tvořena litinovým rámem,ocelovou plotnou a kulatým víkem plotny. Se sporákem se dodává i přípojka na odvod kouře,která je z litiny. Těsnění mezi plotnou a rámem sporáku. Všechny odlitky jsou vyrobeny z šedé litiny, což zajišťuje dlouhodobé použití. Trouba sporáku je smaltovaná.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Naši nabídku produktů pro Vás neustále rozšiřujeme, pro více produktů navštivte náš eshop Nejlevnější kamna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Navštivte naši prodejnu