Sporáky na tuhá paliva s teplovodním výměníkem

Sporák na tuhá paliva Prity W12 1P41 s teplovodním výměníkem - černá

Praktický a výkonný sporák s teplovodním výměníkem, litinovou varnou plotnou a plnohodnotnou pečící troubou s teploměrem. Ohniště je vyloženo deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4+5 mm plech, samovypalovací černá barva. Sporák je vybaven kouřovou klapkou. Ke sporáku je možné doobjednat spodní dvířka zakrývající úložný prostor pod troubou za 500 Kč.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Sporák na tuhá paliva Prity W12 1P41 s teplovodním výměníkem a lištou na utěrky - černá

Sporák Prity W12 PM  na tuhá paliva je určen k vytápění, vaření, pečení. Má plnohodnotnou troubu s teploměrem a 2 litinové varné plotny. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovací černá barva. Sporák je vybaven kouřovou klapkou. Lze doobjednat dvoukřídlá dvířka úložného prostoru.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Termomont Temy plus P20 levý vývod

Teplovodní sporák Termomont Temy má komponenty z kvalitní litiny - dvířka topeniště s rámem, dvřížka trouby s rámem, rám plotny, rošt. Teplovodní sporáky mají samozřejmě zimní a letní rošt, automatickou klapku na přisávání primárního vzduchu (na bázi bimetalu), jak je samozřejmostí u kotle, tak ukazatel tlaku a teploty vody. Kotel se dodává s vestavěným bezpečnostním výměníkem tepla (chladící smyčka). TEMY PLUS P má zabudovaný automatický regulátor tahu. Má celkem 3 přívody vzduchu pro lepší řízení spalování: primární, sekundární a terciární vzduch.Kotel může v letním období pracovat pouze jako sporák (mřížka musí být umístěna na vyšší pozici uvnitř komory, která se provádí snadno a během několika minut).K dispozici je vložený výměník tepla pro připojení tepelného pojistného ventilu.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Naši nabídku produktů pro Vás neustále rozšiřujeme, pro více produktů navštivte náš eshop Nejlevnější kamna.

 

 

 

 

 

 


Navštivte naši prodejnu